..
Marcin Bończa-Tomaszewski

 
 
2012-09-14
Odsłon: 1010
 

Strategie SZTUKI ŻYWIENIA. Dwa kluczowe elementy

Wszystkim towarzyszy poczucie odmienności. Różni ludzie, różne potrzeby. Jednak niezależnie, czy marzysz o ‘wyżyłowanej’ sylwetce, czy po prostu dbasz o zdrowie i chcesz schudnąć, jesteś zwolennikiem diety nisko- lub wysokowęglowodanowej, weganinem albo mięsożercą – wszyscy mamy wspólny cel, a łączą nas dwa elementy:

 

1. prostota planu, który mamy zastosować

Ten element pozwala nie tylko raz na zawsze schudnąć, ale pomimo napotykanych trudności utrzymać rezultaty na całe życie.

 

 

2. jedzenie dużej ilości warzyw

Niby oczywista oczywistość… ale z naszego doświadczenia wynika, że to jeden z najtrudniejszych elementów układanki. Pomijany i zaniedbywany. Czy zjadłeś dziś 7 porcji? Większość osób odpowie NIE.

 

Ale co wy ciągle o tych warzywach…? Czy to dieta wegańska? Skąd! Fundamentem odżywiania zawsze pozostanie woda, białko (produkty zwierzęce są dobrym jego źródłem), tłuszcze. Jednak niezależnie czy chcesz zrzucić tłuszcz z ud, talii i bioder, mieć 5% tkanki tłuszczowej czy dbasz o zdrowie, najłatwiej to osiągniesz stosując zasadę SZTUKI ŻYWIENIA, która brzmi:

 

 

 

W KAŻDYM POSIŁKU JEDZ WARZYWA

 

 

O tej strategii jeszcze napiszemy! Tymczasem, w telegraficznym skrócie na temat korzyści płynących ze spożywania dużej ilości warzyw tutaj.


 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
ZAPISZ
 


Archiwum wpisów
 

Pn

Wt

Sr

Czw

Pt

So

Nd