..
Marcin Bończa-Tomaszewski

 
 
2013-10-02
Odsłon: 616
 

Nie taki fast food straszny

… potrzebujesz właściwych informacji. Ale być może zdarza się, że pomimo znajomości zasad, nadal nie odżywiasz się na tyle optymalnie, by zobaczyć rezultaty. Nie chodzi tu o wiedzę, a kolejne przeszkody, które uniemożliwiają dotarcie do celu.

 

W tym miejscu nie sposób pominąć sedna skutecznego planu żywienia, dobrego planu, czyli:

  • zakupów
  • przygotowywania półproduktów w domu,
  • codziennego przygotowywania szybkich posiłków,
  • zabierania jedzenia ze sobą,
  • planowania kiedy, gdzie i co się zje.

 

Nawet, jeśli masz właściwe informacje, a nie masz odpowiednich posiłków gotowych do zjedzenia w odpowiednim czasie, to już na wstępie przegrywasz.

 

Większość osób spożywa przynajmniej 3 posiłki dziennie, ale brakuje w nich zazwyczaj jednego lub dwóch niezbędnych elementów: białka, warzywa, zdrowych tłuszczów… Faktycznie, zdobywając niezbędną wiedzę (polecam ten artykuł) i umiejętności zaczynamy przygotowywać odpowiednie posiłki. Ale, co się dzieje, gdy nagle zabraknie czasu lub sprzyjających okoliczności na ich przygotowanie?

 

Wciąż omijasz posiłki albo sięgasz po ciastka, batoniki, jogurt, banan? Przeraża Cię myśl o gotowaniu, przygotowywaniu posiłków do pojemników? Masz urwanie głowy, zapchany kalendarz i już wyobrażasz sobie rosnącą górę naczyń w zlewie…? Właśnie dlatego stworzyliśmy fast food SZTUKI ŻYWIENIA! Więcej na ten temat tutaj.

 

 

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
ZAPISZ
 


Archiwum wpisów
 

Pn

Wt

Sr

Czw

Pt

So

Nd